ArtykułyArtykuły12 dni temu

Z serii MLH odpowiada - Jak przeżyć zmianę czasu?

Dziś zmiana czasu, czyli przesuwamy wskazówki zegara o godzinę do tyłu i tym samym podróżujemy w czasie. Są Polacy, którzy w czasie podróżują regularnie, np. Grzegorz Skawiński, którego zdradza nie tylko opływowy kształt czaszki ułatwiający poruszanie się w tunelach czasoprzestrzennych, ale również okulary z 2090 roku. Innym przykładem jest Janusz Korwin-Mikke, którego z kolei zdradzają poglądy z XII wieku.

Tradycyjnie o 20:00 spotykamy się w polskim oddziale NASA, czyli w Złotych Tarasach. I od razu prośba do ludzi z Częstochowy, żeby darować sobie gromnice i książeczki do nabożeństwa. To nie koniec świata. I żeby nie wywoływać paniki jak rok temu, kiedy zaczęliście śpiewać „Anielski orszak", a ekipa z Białegostoku korzystając z zamieszania splądrowała ciuchy z Peek'n'Clopenburgera.

Aby złagodzić moment przejścia w przeszłość, warto mieć w portfelu zdjęcie Radka Majdana w przetartych dżinsach. A jak ktoś nie ma gdzie wydrukować, to można przynieść poglądy Cejrowskiego. O 2:00 Jarek Jakimowicz dokona otwarcia wrót czasoprzestrzennych do przeszłości. Świat zawiruje, zwolni czas i dzięki temu z trzeciej zrobi się druga. Nie ma za co.